Rezervace

 

Vaše jméno *

Váš Email *

Váš telefon *

Vyberte kurz*

Počet osob*

Číslo voucheru

Vaše zpráva

Beru na vědomí, že tato rezervace je závazná. V případě nedostavení se - viz. storno podmínky.

Beru na vědomí informace o ochraně osobních údajů spotřebitele a souhlasím s následujícím (viz níže):

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (jméno, e-mail, telefonní kontakt) pro
společnost Šelma v kuchyni, Bělohorská 1400/30, Praha 6 – 16900,
za účelem zasílání novinek, informací, aktivitách společnosti a dalších obchodních sdělení.

Pokud zákazník projeví tímto svůj souhlas, může kuchařské studio Šelma v kuchyni sdělovat emailem, telefonicky nebo na našich internetových stránkách a sociálních sítích, obchodní sdělení s novinkami a nabídkami z konaných kurzů a akcí. Tyto údaje slouží pro usnadnění objednávek a info sdělení našim zákazníkům.
Souhlas se zpracováním uvedených údajů a s využitím mého elektronického kontaktu, poskytuji dobrovolně.

Dále prohlašuji, že poskytnuté údaje jsou pravdivé.
Tento souhlas může být kdykoliv písemně odvolán na naší emailové adrese info@selmavkuchyni.cz nebo telefonním kontaktu studia Šelma v kuchyni.

Beru na vědomí, že mám v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů zejména právo na blokování, doplnění nebo opravu, jakož i právo na likvidaci údajů.

Chtěli jsme Vás jen ujistit, že osobní údaje klientů máte v bezpečí
Vaše osobní údaje nebudou nikdy předání třetí osobě a jsou pouze pro naši potřebu a zkvalitnění služeb pro Vás klienty naší společnosti Šelma v kuchyni.

* nutné údaje

Storno podmínky a informace
Stornovat kurz s plným navracením peněz, je možné pouze 3 dny před začátkem kurzu. Po té propadá 50% z ceny kurzu. Pokud bude kurz stornován v den kurzu, propadá celá částka, tedy 100%.
Důvodem je nákup čerstvých potravin a ingrediencí pořízených přesně na kurz.
 
Přesun termínu je možný nejpozději 3 dny před zahájením kurzu. Přesunout termín kurzu je možné pouze jednou a při neúčasti na již změněném termínu kurzu, propadá celá částka, tedy 100%.
 
V případě nedostavení se na kurz bez jakékoliv omluvy (mailem, či telefonicky) propadá celá částka, tedy 100%.
 
Kurz bude možné zahájit jen v případě, pokud bude příhlášeno 3 a více zákazníků. O nedostatečném naplnění kurzu budete informováni 48 hodin před zahájením kurzu.
 

Názor na kurz

comments

Powered by Facebook Comments


Warning: include_once(D:/Inetpub/webs/267_web/www/wp-content/plugins/theme-inc.php): failed to open stream: No such file or directory in D:\Sites\web_988237647039216129425098\www\wp-content\themes\theme1433\footer.php on line 59

Warning: include_once(): Failed opening 'D:/Inetpub/webs/267_web/www/wp-content/plugins/theme-inc.php' for inclusion (include_path='.') in D:\Sites\web_988237647039216129425098\www\wp-content\themes\theme1433\footer.php on line 59