Rezervace

 

Vaše jméno *

Váš Email *

Váš telefon *

Vyberte kurz*

Počet osob*

Číslo voucheru

Vaše zpráva

Beru na vědomí, že tato rezervace je závazná. V případě nedostavení se - viz. storno podmínky.

Beru na vědomí informace o ochraně osobních údajů spotřebitele a souhlasím s následujícím (viz níže):

Studio Šelma v kuchyni shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží pro usnadnění objednávek a info sdělení našich zákazníků.

Pokud zákazník projeví tímto svůj souhlas, může kuchařské studio Šelma v kuchyni sdělovat emailem, telefonicky nebo na našich www a facebookových stránkách, obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a fotografiemi z konaných kurzů a akcí.

Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě.

Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv odvolat, a to tak že zašle emailovou zprávu na info@selmavkuchyni.cz nebo tuto skutečnost oznámí dodavateli telefonicky.

* nutné údaje

Storno podmínky a informace
Stornovat kurz s plným navracením peněz, je možné pouze 3 dny před začátkem kurzu. Po té propadá 50% z ceny kurzu. Pokud bude kurz stornován v den kurzu, propadá celá částka, tedy 100%.
Důvodem je nákup čerstvých potravin a ingrediencí pořízených přesně na kurz.
 
Přesun termínu je možný nejpozději 3 dny před zahájením kurzu. Přesunout termín kurzu je možné pouze jednou a při neúčasti na již změněném termínu kurzu, propadá celá částka, tedy 100%.
 
V případě nedostavení se na kurz bez jakékoliv omluvy (mailem, či telefonicky) propadá celá částka, tedy 100%.
 
Kurz bude možné zahájit jen v případě, pokud bude příhlášeno 3 a více zákazníků. O nedostatečném naplnění kurzu budete informováni 48 hodin před zahájením kurzu.
 

Názor na kurz

comments

Powered by Facebook Comments